HECHT 8616 E

Cena produktu HECHT 8616 E není známa.

 

Popis produktu HECHT 8616 E:   HECHT 8616 E - motorový rotační kartáčParametry: Hmotnost                                                    72 kg Motor                                                            Hecht 4-ta... > více informací


HECHT 8616 E - popis

nahoru

  HECHT 8616 E - motorový rotační kartáčParametry:

Hmotnost                                                    72 kg
Motor                                                            Hecht 4-taktní
Obsah motoru                                           196 cm3
Pracovní záběr                                           55/62/61 cm

Výkon                                                           6,5 HP
Typ pohonu                                                Spalovací benzínový motor
Pojezd                                                         Ano

Motorový rotační kartáč HECHT 8616 E je rozšířenou verzí kartáče HECHT 8616, oproti které je verze E doplněna o elektrický startér. Start je prováděn připojením do sítě 230V/50Hz.

Motorové kartáče řady HECHT 8616 jsou skutečně multifunkční zařízení, která celoročně zvládnou veškerý úklid chodníků, cest a dalších prostor v okolí Vašeho domu. Díky geniálně jednoduchému systému výměny příslušenství jej z kartáče během jedné minuty můžete změnit například v plnohodnotnou sněhovou frézu, nebo shrnovač - pluh. Samotný rotační kartáč lze doplnit i o zachytávač smeteného odpadu. S motorem Hecht OHV o výkonu 6,5 HP v kombinaci s poměrně velkými koly s dezénem má skvělou prostupnost terénem, pro případ špatné sjízdnosti lze v zimních podmínkách kola doplnit i o sněhové řetězy. Pro pojezd vpřed jsou k dispozici čtyři rychlosti, pro pojezd vzad dvě rychlosti.

S nasazeným rotačním kartáčem má stroj pracovní záběr 62 cm. Kartáč lze doplnit o pluh (volitelné příslušenství) široký 61 cm vhodný například k hrubému odklízení sněhu, kartáč za pluhem se pak postará o zbytek dokonalého úklidu. Dalším volitelným příslušenstvím je zmiňovaný zachytávač odpadu, do kterého pohodlně posbíráte zametené odpadky a listí. Pro zametání ve špatně dostupných zákoutích lze přímo z místa obsluhy ovládat směrový náklon kartáče.

Výměna kartáče za sněhovou frézu (volitelné příslušenství) se provede jednoduše uvolněním dvou křížových matic, vycouváním a následným najetím do zvoleného příslušenství. Výměnu tak zvládnete bez jakékoli fyzické námahy a nářadí. Dvoustupňová sněhová fréza má záběr 55 cm, ovládání směru odhozového komínu je prováděno opět z místa obsluhy pomocí ovládací kliky.

Výrobce Hecht
Hmotnost 72
Obsah motoru 196 cm3

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HECHT 8616 E užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Zahradní traktory nebo Motorové půdní vrtáky, Ostatní motorové stroje, Motorové zahradní vysavače.

Nejlevnější HECHT 8616 E akční ceny - Levné HECHT 8616 E

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HECHT 8616 E stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HECHT 8616 E najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Motorové sněhové frézy.